Kertavalmennus

Tarvitsetko valmentajan vinkkejä kehittyäksesi mestaripelaajaksi?

Padel Sawon kertavalmennus tarjoaa loistavan mahdollisuuden kehittää omaa tai vaikka koko peliryhmäsi pelaamista!

Tunneilla treenataan peliä kehittäviä harjoitteita monipuolisesti. Opit erilaisia lyöntitekniikoita sekä sijoittumista pelikentällä.

Kertavalmennus sopii niin perustasoisille, kuin kehittyneemmillekin pelaajille. Tunnit soveltuvat myös lajia ensimmäistä kertaa kokeilevalle.

Valmennuksia on saatavilla joustavasti yksittäisille vuoroille tai vakiovuorollekin. Myös aamu- ja päivävuoroja saatavilla. Hinnasto löytyy täältä.

Kysy rohkeasti kertavalmennuksia valmentajiltamme!

Lisätiedot seuramme valmentajilta:

Immo Laukkanen

Padelliiton taso 1 -valmentaja
Seuravalmentaja II-taso

040 760 6460
immo@padelsawo.fi

Leo Kärki

Padelliiton taso 1 -valmentaja
Squashliiton taso 2 -valmentaja

040 581 1999
leo@padelsawo.fi

Antti Lyytinen

Padelliiton taso 1 -valmentaja

040 082 1661
antti@padelsawo.fi

Elli Tuovinen

Padelliiton taso 1 -valmentaja

044 5582 090
tuovinen.elli@gmail.com

Akseli Juppi

Padelliiton taso 1 -valmentaja

044 982 1371

Janne-Pekka Pesonen

Padelliiton taso 1 -valmentaja

044 3800 999
janne-pekka.pesonen@ammattitaitoa.fi

Masi Sarpola

040 029 5478
masi.sarpola@gmail.com

Tomi Laitinen

050 5313 476
tomil82@hotmail.com

Eeva Hyytinen

Padelliiton taso 1 -valmentaja
Seuravalmentaja II-taso

044 362 6969
eeva@padelsawo.fi

Kimberly Hoppes

Padelliiton taso 1 -valmentaja
Seuravalmentaja II-taso

040 140 8093
kimberlyhoppes22@gmail.com

Yhteistyössä

Yhteistyökumppanimme mahdollistavat sawolaisen padelin kehittämisen ja tarjoavat jäsenillemme tuntuvia etuja. Haluatko / haluaako yrityksesi olla mukana tukemassa sawolaisen padelin kehittämistä? Ota yhteyttä.